Tábory 2024

V naší nabídce najdete příměstské sportovní, tvořivé, hudební a výtvarné tábory. Nabízíme také pobytové tábory.  

Každý příměstský tábor probíhá od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 (kromě táborů Prázdniny s pejskem a kočičkou a Svět zvířátek) a v jeho ceně je zahrnutý celodenní pitný režim, dopolední a odpolední svačina a oběd. 

Přihlašování na tábory bude otevřeno v pondělí 12. 2. 2024 od 10.00 a potrvá do 1. 3. 2024.  Mějte na paměti, že kapacita táborů je omezená, proto s přihlášením neváhejte. 

Tábory je nutné zaplatit do 1. 3. 2024, jinak bude přihlášení zrušeno a místo nabídnuto dalšímu zájemci.

Pouze pro letošní rok jsme získali dotaci na tábory (Operační program Jan Amos Komenský spolufinancovaný Evropskou unií). Z tohoto důvodu bude cena táborů nižší než v minulých letech.

To byl také důvod stanovení limitu na přihlášení 1 účastníka na max. 2 tábory. V případě, že bude dítě přihlášeno na více jak 2 tábory, bude přihlášení dítěte zrušeno na všech táborech!

V případě zájmu o tábor, který už má naplněnou kapacitu, kontaktujte vedoucího nebo napište na tabory@salesko.cz, abyste byli zapsáni jako náhradníci. 

Pro přihlášení musíte mít registraci na https://www.salesko.cz/ ikona klíč, vyplňte pravdivě údaje o sobě i svém dítěti včetně alergií, zdravotní pojišťovny a jak bude dítě odcházet. V případě, že již registraci máte, zkontrolujte, zda jsou uvedené informace aktuální, případně je opravte. 

Věnujte prosím pozornost systému placení táborů.  

Do 1. 3. 2024 odevzdejte podepsanou přihlášku (na recepci Saleska nebo zašlete elektronicky) a zaplaťte cenu tábora (nejlépe převodem z účtu). 

Při odhlášení ze zaplaceného tábora bude účtován manipulační poplatek ve výši 200,-Kč.  

Při odhlášení účastníka od 1. 6. 2024 účastnický poplatek nevracíme. 

V případě dotazů k táborům se obraťte na mail tabory@salesko.cz nebo kontaktujte přímo vedoucího. Kontakt je vždy u konkrétního tábora. 

Věříme, že si prázdniny společně pěkně užijeme. 

Těšíme se na Vás! 

Za táborový tým Alena Ilčíková