Tábory 2020


Sezóna 2020
#saleskotabory #superleto #salesko
Výpis táborů se může změnit!


Vážení a milí rodiče,

Chtěli bychom vás ujistit, že letošní tábory pro děti chceme uskutečnit. Včasná platba nám poskytuje jistotu, že děti na tábor přijdou/pojedou, a že v klidu můžeme tábory připravovat.  Budeme sledovat nařízení Vlády ČR v souvislosti s pandemii koronaviru. Pokud by ovlivnily prázdninové tábory, budeme vás informovat a nabídneme řešení, včetně možnosti vrácení zaplacené částky.

Chápeme, že současná opatření mohou zasáhnout váš rodinný rozpočet. Pokud není ve vašich silách uhradit letní tábor nyní, kontaktujte nás prosím na info@salesko.cz Důležité je, abychom věděli, že máte o účast zájem.

Veškeré aktuální informace sledujte na webu (www.salesko.cz), nástěnkách Saleska, facebooku, infomačním displeji na Salesku. Své dotazy můžete psát na info@salesko.cz

Děkujeme za pochopené této mimořádné situace.

Petr Matula SDB, ředitel Saleska.

Proč v létě sedět doma, když si můžeš užít prázdniny na parádních táborech v Salesku? Neváhej a mrkni se dolů na seznam táborů!

Máme jich pro tebe nachystané spousty – výtvarné, sportovní, zážitkové a pobytové. Zažiješ skvělý týden se super kamarády a bohatým programem. Tak neváhej a čti!

Přihlašování bylo spuštěno.

Vybral/a sis? Pak se jistě ptáš, jak se na takový tábor přihlásit. Je to úplně jednoduché. Stačí se u nás na stránkách zaregistrovat (vpravo nahoře ikona klíče). Pokud ti ještě nebylo 18 let, popros rodiče, ať se zaregistrují a potom si tě přidají jako dítě. Následně tě přihlásí na vybraný tábor a zaplatí účastnický poplatek přes účet či hotově na recepci. To budou parádní prázdniny!

Každý tábor probíhá od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:00. Výjimkou jsou tábory SPORTart a StreetWeek 1, které kvůli státnímu svátku začínají až v úterý 7. 7. 2020. Na každém táboře je zajištěn oběd a dvě svačiny. Tábor s názvem Týden jako v pohádce probíhá ve zvláštním režimu (viz popis tábora).

Všechny bychom chtěli poprosit, aby po přihlášení na webu aktualizovali profily svých dětí. Jedná se především o zdravotní informace včetně alergií, zdravotní pojišťovnu a jakým způsobem bude dítě odcházet domů.

Na tábory je možné se přihlašovat až do 31. 5. 2020.

Léto 2020 na sebe nenechá dlouho čekat! Při platbě do pátku 31. 5. 2020 máte tábor za zvýhodněnou cenu!  To se vyplatí.

V případě obecných dotazů k táborům se obraťte na mail tabory@salesko.cz. Pokud máte dotaz na konkrétní tábor, tak své otázky posílejte na mail uvedený u daného tábora.


Tábor můžete uhradit bezhotovostně převodem nebo v hotovosti na recepci Saleska do 31. 5. 2020.

Storno poplatek:
Při odhlášení účastníka do pátku 12. 6. 2020 bude storno poplatek účtován 15% z ceny tábora.
Při odhlášení účastníka méně než 3 týdny před začátkem tábora bude storno poplatek účtován 20% z ceny tábora.
Při odhlášení účastníka méně než 2 týdny před začátkem tábora bude storno poplatek účtován 50% z ceny tábora.
Při odhlášení účastníka méně než týden před začátkem tábora účastnický poplatek nevracíme.


Vyčkejte prosím
54 queries in 0,640 seconds. From 2a00:1028:8b43:284a:2014:cb80:fed8:ec17 --ID--: