Dobrodružství se zvířátky

Vyvěšeno: 4. 9. 2019 v 14:23
Card image cap

Kdo je králem zvířat? Ano, správně, je to lev!

Náš mladý lev se ale tím správným králem teprve musí stát. Každý dobrý král musí totiž znát své poddané, musí vědět, kde a jak žijí, aby jim mohl pomoci tam, kde je potřeba.

Proto se náš lev musel vydat do světa, aby se to všechno naučil. Aby na to ale nebyl sám, prošli jsme tuto těžkou cestu spolu s ním. Navštívili jsme suché oblasti, proletěli se vzduchem a poznali vodní říši. Seznámili jsme se také se zvířátky ze statku a prošli poli, loukami a lesy.

Kde bylo potřeba, tam jsme pomáhali. Donesli jsme například žíznivému hadovi vodu, vrátili motýlkovi barvy nebo nakrmili hladovou veverku.

Kromě těchto dobrodružství jsme zažili i spoustu jiné legrace – projeli jsme se na koních, vyzkoušeli si výtvarnou techniku pískování, koupali se v bazénu, jezdili na odrážedlech a hráli si s prstovými barvami. Ve čtvrtek nás čekala korunovace, na kterou jsme sami napekli občerstvení.

Po vydařené korunovaci jsme od krále dostali dárky, které jsme si ale museli sami na výletě najít. Po cestě jsme plnili různé úkoly, aby nám cesta lépe utekla. Vytoužený poklad na nás potom čekal u studánky v Bílovicích.

Děkujeme všem za krásný týden. Helena Krupičková, Lenka Sonnková a Jana Hudcová

52 queries in 0,823 seconds. From 3.215.174.30 --ID--: