Duhové hrátky

Vyvěšeno: 3. 8. 2021 v 11:17
Card image cap

Poslední červencový týden se spodní část Saleska a přilehlý prostor pod stanem proměnily v hernu pro naše nejmenší účastníky. Probíhal příměstský tábor pro maminky s dětmi.

Děti se během týdne učily poznávat základní barvy duhy a všeho kolem. Vybíraly obrázky, třídily barevná víčka, sbíraly balonky podle barev…. Během každého dne vyplnily část duhy, kterou si můžete prohlédnout ve Family Pointu, dolepovaly část deskové hry, kterou si nakonec braly domů a zvládly i na jednoduché vyrábění. Pro maminky bylo nachystáno zdobení látkových tašek, tvoření z pedigu a výroba mydýlek. Během týdne jsme podnikli výlet ke koním, na kterých si děti mohly zajezdit, vyzkoušeli naši obratnost při odrážedlových závodech a zdokonalili naši vytrvalost při výletě do Bílovic. Na závěr jsme nalezli i skromný poklad. Do Brna jsme se dostali vlakem, unaveni, ale spokojeni.
Byl to týden plný barev, tvoření, pohybu a dětských úsměvů určený pro ty nejmenší. Děkuji za něj. Těším se na setkání při jiných aktivitách KRaD. Dana Pospíchalová

76 queries in 1,387 seconds. From 52.23.219.12 --ID--: