Dvorní slavnost: Rozloučení se školním rokem

Vyvěšeno: 18. 6. 2024 v 15:43
Card image cap

V pondělí 17. června se v Salesku konala Dvorní slavnost, která znamenala rozloučení se školním rokem. Akce byla určena pro všechny účastníky kroužků a aktivit a skýtala pestrý program plný zábavy a her.

Odpoledne patřilo sportovním disciplínám a hrám, do kterých se zapojili jak děti, tak i jejich rodiče. Od 16.30 hodin nastal čas pro hudební a taneční vystoupení. Talentovaní žáci z kroužků Klavír a Ukulele potěšili publikum krásnými melodiemi, zatímco tanečníci a tanečnice z kroužku Primary Dance Squad předvedli propracované choreografie, se kterými sbírají vítězství na soutěžních pódiích. Program pokračoval koncertem kytaristů.
Nechyběla ani zábavná soutěž v koštu limonád, kde se porota s chutí pustila do ochutnávání sladkých i osvěžujících nápojů. Vítězství si odnesli Melichar a Nina Vránovi se svou lahodnou malinovou limonádou.
Dvorní slavnost si užili jak školáci, tak i předškoláci, a nevadilo jim ani to, že se letos neopékaly špekáčky. Atmosféra byla přátelská a plná radosti, a tak se v 18 hodin všichni s úsměvem na tváři rozloučili a s nadšením se těší na letní tábory a setkání v novém školním roce. Renata Lorencová