Fotbal Camp

Vyvěšeno: 30. 9. 2021 v 14:00
Card image cap

Druhou polovinu srpna odstartovali na Salesku fotbaloví nadšenci. Tábora se zúčastnilo celkem 24 dětí pod vedením Ladi, Kuby a Kuby.

Na příměstském táboře Fotbal camp si děti prohloubily své fotbalové dovednosti. Každý den na ně čekaly dva tréninkové a dva herní bloky. Tréninkové byly zaměřeny především na vedení míče, přihrávky a střelbu. S dětmi jsme i nacvičili fotbalový signál německého mistra Bayernu Mnichov. Tábor vyvrcholil v pátek fotbalovým kvízem a vyhodnocením celotýdenního bodování „Fotbal skills“, za které si každý účastník odnesl pěkný dáreček. Velkou oporou byli tři nejstarší kluci – Vašek, Honza a Teoš, kteří si vyzkoušeli roli asistentů a pomocníků.

Ve středu jsme se vydali navštívit fotbalový klub SK Líšeň, kde jsme měli připravenou krásnou prohlídku. Předseda fotbalového klubu Ing. Karel Hladiš nám pověděl o historii klubu SK Líšeň, provedl nás celým stadionem, ukázal veškeré prostory a zázemí včetně šatny A týmu a tělocvičny v Orlovně. Celý týden si všichni užili a těšíme se na další nejen fotbalové okamžiky. Jakub Jeřábek

75 queries in 1,185 seconds. From 3.234.211.61 --ID--: