ICE 2: pevnost Boyard

Vyvěšeno: 9. 2. 2016 v 07:57
Card image cap

O víkendu se Salesko proměnilo v moderní pevnost Boyard. Ze čtyř farností 19 ministrantů rozdělených do dvou týmů se pokusilo získat poklad pevnosti Boyard.
V pátek večer jsme se seznámili a poté se vydali za prvními úkoly, abychom získali důležité klíče. Pak následovala mše. Po večeři jsme se pokusili o získání prvních indicií pomocí víceméně těžkých, ale ne neřešitelných úkolů, které nakonec zvládli jen ti nejodhodlanější.
V sobotu jsme se věnovali mši svaté, kterou musí každý ministrant dobře znát. Zde se již někteří starší projevili svými širšími znalostmi. Následovaly další úkoly, které byly pro týmy napětím i výzvou. Po obědě dva vybraní z obou týmů zaběhli za otcem Furou, který jim položil své typické hádanky. A pak se již putovalo na malý výlet, zříceninu Obřanského hradu.
Po večeři se hrálo o to, čeho je vždy málo: o čas. Kdo pevnost Boyard zná, ví, že se hraje s Pánem temnot ve sklepení pevnosti. Zde byly připraveny různé úkoly: pro nejstarší úkol se zaboucháváním hřebíku, pro mladší odebírání sirek a pro nejmenší pexeso.
V neděli po mši v tělocvičně, kdy kluci ministrovali bez svých vedoucích, jsme oslavili narozeniny jednoho z nás a pak se již hledal poklad. Po jeho nalezení jsme běželi s klíčem k fotbalovému hřišti, a pak pro samotný poklad pevnosti Boyard.

(jn)

Fotogalerie:

55 queries in 0,631 seconds. From 34.204.183.113 --ID--: