Jarní tábor v zimě :-)

Vyvěšeno: 13. 2. 2018 v 11:48
Card image cap

O jarních prázdninách bojovala v Salesku  téměř dvacítka sportovně naladěných olympioniků, kteří soutěžili v různých sportovních disciplínách. První výzvou bylo lyžování. Ale jak lyžovat bez sněhu? Poradili jsme si a půjčili lyže do tělocvičny. Různé překážky a slalomy jsme bravurně zdolávali. Další úkol byl poznat předměty se zavázanýma očima a bosýma nohama. Nebylo vůbec jednoduché poznat třeba kolíček na prádlo, badmintonovou raketu nebo píšťalku. Byly sice prázdniny, ale ani hlavu jsme nenechali zahálet. Čekala nás hra s jazykolamy, hra na paměť či vědomostní kvíz z různých odvětví. Dalším olympijským sportem byl curling, bruslení, biatlon či základy juda a sebeobrany, které nám přišel ukázat lektor Kuba Černý a za to mu patří velké díky. Teď se totiž nebudeme bát pádu na zem nebo napadení. Už víme, jak útočníka odrazit.
V polovině týdne jsme se konečně dočkali sněhu, a tak jsme vytáhli boby, sáňky, talíře a lopaty a vyrazili na svah, kde nechyběla koulovačka.  Mysleli jsme také na ptáčky a vyrobili jim lojové koule, které jsme pověsili na stromy v okolí. A protože se blížil Valentýn, trošku jsme pekli a vyráběli.
Byl to týden plný sportu, smíchu a radosti a doufáme, že se brzy sejdeme a podnikneme další sportovní akci. Velké díky patří i spolubojovníkům Lenče a Danovi, bez kterých by tábor nebyl takovým.

Fotogalerie

02/05 - 02/09/2018

datum

Salesko

místo

Renata Lorencová

autor fotek

16 queries in 0,712 seconds. From 3.84.186.122 --ID--: