Klub VeSPOD (13-20 let)

Jedná se o otevřený klub, který nabízí přátelské, bezpečné a křesťanské prostředí pro mládež ve věku 13 až 20 let. Můžeš sem přijít kdykoliv v otevíracích hodinách a navštívit hudebnu, posilovnu, horolezeckou stěnu, zahrát si florbal, fotbal, kulečník, kalčo, šipky, deskovky, využít pomoc s přípravami do školy anebo se vyblbnout na hřišti či na tanečních podložkách. Všichni také mohou posedět na nealko baru, pokecat s přáteli a prožít příjemný večer.
Každý měsíc se účastník klubu může těšit na VeSPOD párty nebo jiné klubácké akce.
Tým klubu VeSPOD tvoří především dobrovolníci a zaměstnanci Saleska, kteří se snaží nabídnout pomoc v těžkých životních situacích, navázat kamarádské vztahy navzájem s ostatními účastníky či aktivně zaplnit jejich volný čas.

Otevírací doba:

středa: 17–20 hod.

čtvrtek: 17–20 hod.

  pátek:  17–20 hod.

Těšit se můžeš na příležitostné víkendovky, přespání v klubu, koncerty, diskotéky či párty, …

Tým klubu:

Vedoucím klubu VeSPOD je Mgr. Lukáš Pospíšil: „Jsem osoba silně optimistická a mám rád svoji rodinu, náš stát, srandu a blbnutí s dětmi a mladými, výpečky se zelím a osm knedlí, všemožné sportovní hemžení, pohodové lidi, čtení knížek napříč žánry (kromě červené knihovny), poslech všemožné hudby včetně klasiky, spaní pod širým nebem a uzený s domácím chlebem.” 🙂

 

Členství v klubu:

  • Dočasná průkazka (platnost dva týdny)
  • Roční průkazka (100 Kč/školní rok)

Přihlášení do klubu VeSPOD:


Vyčkejte prosím
30 queries in 0,204 seconds. From 54.166.205.242 --ID--: