Pingpongový turnaj SHM

Vyvěšeno: 27. 10. 2015 v 08:38
Card image cap

O víkendu 17. – 18. 10. proběhl v našem salesiánském středisku již třetí turnaj v tomto kalendářním roce.

Turnaje se zúčastnilo celkem 40 hráčů. Téměř polovinu tvořili hráči Saleska.

Nejpočetnější skupinou byla kategorie mladších žáků. Ti dopoledne hráli v pěti skupinkách po čtyřech hráčích a odpoledne pak systémem pavouka na několik proher jak o vítězství, tak o cenu útěchy. Celkovým vítězem se potom stal Patrik Čuri z Ostravy. Naopak na druhém místě se umístil Matyáš Ruber a na třetím Hynek Nespěšný, oba hrající za Líšeň.

V kategorii starších žáků se na prvním místě umístil Robin Farkaš z Ostravy, na druhém místě Tomáš Hajster z Líšně a na třetím místě Petr Rojíček z Havířova.

V kategorii dorostenců se na prvním místě umístil Ondřej Svoboda a na druhém Michal Nečas. Oba hrající za Líšeň. Na třetím místě skončil Jarek Gašpar z Ostravy.

V sobotu večer se několik neúnavných dobrovolníků také zúčastnilo turnaje čtyřher v badmintonu.

V neděli se hrály smíšené čtyřhry na ukončení turnaje. Na prvním místě skončila dvojce Jirka Matuš a Jirka Caha (Havířov – Ostrava), kteří ve finále porazili Ostravskou dvojici Jarek Gašpar a Robin Farkaš. Na třetím místě skončila líšeňská dvojice Michal Nečas – Ondřej Svoboda.

Vítězům gratulujeme a těšíme se na poslední turnaj v sérii SHM turnajů ve stolním tenise v tomto kalendářním roce. Turnaj proběhne 28. – 29. 11. v Ostravě a budou se  zde vyhodnocovat vítězové za celý rok.