Salesková hra aneb cesta za úkoly

Vyvěšeno: 16. 10. 2020 v 13:50
Card image cap

Ahoj, vítáme tě u nás na dlouhodobé Saleskové hře. V čem spočívá? Každý týden budou vyvěšeny úkoly, které můžeš plnit. Úkoly budou označeny Saleskovým znakem a každý týden se  dozvíš oblast, ve které tyto úkoly najdeš. JAK?

Budou natočeny videa přidaná na saleskový FB a youtube Salesko a z našeho webu www.salesko.cz, kde bude první bod hry, každý týden jiný. Tento týden vyvěšujeme úkoly 16. 10. 2020 v pátek na Salesku a v jeho přilehlém okolí. Od této chvíle je můžeš začít plnit! 😊  Nemusíš je dělat během jednoho dne, ale je to lepší. Ve videu se dozvíš, co máš mít na určitou oblast s sebou. Nyní to bude tužka a papír ( tyto dvě věci nás budou provázet všemi týdny).
Jak dokážu, že jsem úkoly plnil?
Je to jednoduché. V každém úkolu budeš získávat jedno písmenko. To bude buď napsané na úkolu nebo jej budeš muset vyluštit. Z písmenek z určité oblasti poskládáš jedno slovo. To nám pošleš na  jana.zakova@salesko.cz, lenka.pavlikova@salesko nebo krouzky@salesko.cz, my si tě poznačíme jako úspěšného plniče. Jakmile otevřeme středisko získáš odměnu za splnění úkolů.  
Tato hra je vhodná pro děti povinné školní docházkou (musí umět číst) nebo menší děti s doprovodem rodičů. Na splnění úkolu budete mít spoustu času a to do 2. 11. 2020.
Prosíme o dodržování všech hygienických nařízení a pokynů vlády.
Těšíme se na vaši účast a vaše fotky či videa z plnění úkolů.  

69 queries in 0,268 seconds. From 3.238.98.214 --ID--: