Salesková velikonoční hra

Vyvěšeno: 1. 4. 2021 v 11:42
Card image cap

Zima už nám dala poslední sbohem, a tak je tu zpátky Salesková hra aneb cesta za úkoly. Za sebou máme již osm částí a ještě nás v této sérii čekají poslední dvě.

Tentokrát vás zavedeme do krásné nedaleké přírody. Začínáme na ulici Podbělová a dále se necháme vést pomocí úkolů. Cesta je velikonočně laděná, dlouhá asi hodinu až hodinu a půl, podle tempa plnění úkolů každého účastníka. Je vhodná pro malé i větší děti a rodiče. Terén je lehce do kopce a z kopce, ale určitě jej zvládnete i s kočárkem. Ani tentokrát nebude chybět něco málo focení, sportování a luštění. A na co se budeme těšit? Zde je krátký příběh jednoho zajíčka:
Ahoj, jmenuji se Sal a jsem velikonoční zajíček. Jako každý rok jsem se na Velikonoce velice těšil, a tak jsem s přípravou začal již velmi brzy. Zasadil jsem květiny, upletl si košíček na kraslice a kamarádky slepičky jsem poprosil o skořápky od vajíček, abych je mohl začít malovat. Jak jsem si tak v lese maloval a prozpěvoval písničky o jaru, najednou mi ze stromu spadla na hlavu šiška. Před očima se mi zatmělo a když jsem se vzpamatoval, nevěděl jsem kdo jsem, co tu dělám a kde jsem. Jen v ruce jsem držel štětec od barev a na zemi leželo malé barevné kolečko. No nic, říkám si, budu se muset vydat na cestu a najít zemi, ze které pocházím. Vydáš se se mnou na cestu a zkusíš rozluštit odkud tedy jsem? Nápovědu si vezmi s sebou.

Letáček zde

76 queries in 7,679 seconds. From 52.23.219.12 --ID--: