Smích je nejlepší lék, ale zdravé dětské zoubky jsou taky super!

Vyvěšeno: 24. 1. 2024 v 12:24
Card image cap

Klub maminek funguje v Salesku již několik let. Scházíme se, povídáme si, tvoříme, hrajeme si a zpíváme s dětmi, vzájemně se inspirujeme, občas podnikneme společný výlet anebo si pozveme inspirativního hosta.

Našim nedávným hostem byla Bohunka Kuderová, zkušená dentální hygienistka. Dětem přinesla na hraní „zubařský“ kufřík, aby se nebály návštěvy zubaře a maminkám zatím povídala o zoubcích, nejen dětských. Připravila také praktickou ukázku správného čištění zubů, pod dohledem jsme si sami vyzkoušeli, dostali jsme praktické rady a tipy na péči o naše i dětské zoubky. Maminky se také dozvěděly, jakým způsobem vést děti k péči o své zoubky a jak předcházet běžným problémům, jako je zubní kaz a jak dětem udělat čištění zoubků zábavnější.
Další týden jsme v klubu vyráběli magnetické záložky a nyní ve čtvrtek zavítáme do Mahenovy knihovny v Líšni na program Bookstart. Scházíme se každý čtvrtek dopoledne, pokud máte zájem se přidat, přihlaste se přes web Saleska na aktivitu Klub maminek – přihlašování od 22. 1.
Přijďte mezi nás! Marie Tomášová