STREET WEEK

Vyvěšeno: 12. 8. 2019 v 11:10
Card image cap

Celý týden byl nabitý tancem, hudbou, zábavou a samozřejmě v programu nechyběly ani hry. Sešlo se celkem 36 šikovných a neúnavných tanečníků, kteří se chtěli naučit něčemu novému pod vedením Lúci, Lili a Lenky.

Každý den jsme se zabývali jiným stylem Street dance, tedy Hip hopem, House dancem a Lockinem. Zkoušeli jsme i freestyle, což znamená ´Tanec podle sebe´, kdy si každý může tančit do hudby co cítí a co chce. Také venku proběhly vodní hrátky na hřišti s hadicí. Naučili jsme se několik vazeb po skupinkách a jednu společnou, jako překvapení pro rodiče. V průběhu týdne jsme se rozdělili na týmy a měli za úkol vymyslet choreografii na známé písničky z devadesátých let. Tyto týmy musely mít samozřejmě vymyšlené i názvy a svoji motivační básničku. Za svoje výkony si tanečníci odnesli věcné odměny v podobě dobrůtek, voňavého sprchového gelu a něčeho hezkého na sebe. Příměstský tábor zakončilo vystoupení pro rodiče, příbuzné a kamarády dětí.

Vedoucí i účastníci tábora byli nadšení, že vše vyšlo tak, jak mělo a naše snažení bylo užitečné. Na vystoupení byly totiž již vidět pokroky a to nás těší nejvíce. Užili jsme si spoustu legrace a vytvořili si nové vzpomínky a historky, které nám budou tento týden připomínat. 😊 Děkujeme, přejeme krásné prožití zbytku prázdnin a snad se uvidíme i příští rok nebo v kroužcích! Tanci zdar! L a L z Primary

70 queries in 0,883 seconds. From 75.101.220.230 --ID--: