Tříkrálový víkend – Karneval s pohádkou…

Vyvěšeno: 17. 1. 2014 v 12:04
Card image cap

Proužky, puntíky, srdíčka, bambulky, očička… to vše se hemžilo na parketách tělocvičny uplynulý víkend na tradičním saleskovém „ponožkáči“. Že nevíte, o čem je řeč?
Tak to jste tedy zaváhali, protože letos se konal již pátý ročník Ponožkového bálu, který se těší čím dál větší oblibě. Čím veselejší ponožky, tím lepší. K poslechu hrála kapela Pavla Helana, který se postaral o skvělou zábavu, nechybělo výborné občerstvení, chutné koktejly ani tradiční tombola.

Vše ale začalo již dopoledne karnevalem pro děti na motivy známé pohádky o Boudě budce. Myšlenka se zrodila v našem dramatickém kroužku, kde si děcka nacvičily úvodní pohádkovou scénku na karneval.
Po této scénce měly děti za úkol postavit nový domeček zvířátkům. Na jednotlivých stanovištích se potkávaly se zvířátky z pohádky a plnily jednoduché úkoly. Za splněni každého úkolu dostaly kromě sladké odměny i cihličku na stavbu nové boudy, kterou pak pomalovaly a podepsaly. Pak cihličky připevnily na předem připravený domeček z kartonu.
Nakonec přišli tři králové, kteří nový domeček požehnali. Děti z našeho kroužku aerobiku oživily karneval svým vystoupením. Atmosféru si můžete přiblížit prohlédnutím naší fotogalerie.

Karneval s pohádkou…

Fotogalerie

Ponožkový bál

58 queries in 0,801 seconds. From 34.204.183.113 --ID--: