V Salesku jsme o jarňákách tábořili

Vyvěšeno: 20. 2. 2019 v 09:42
Card image cap

Dva tábory o jarních prázdninách naplnila více jak třicítka nadšených dětí, které se rozhodly strávit týden plný her, sportu a tvoření v Salesku.

Tábor florbalovo-fotbalové řádění se zaměřil převážně na sportovní klání a soutěže, florbal střídal fotbal, nenechali jsme si ujít také bruslení na ledě u Saleska, zahráli si ping-pong i jiné hry. Krásným sportovním zážitkem byl i výlet do brněnského jumpparku, kde jsme se všichni vyřádili na skákací trampolíně.
Sportovní nadšenci druhého tábora, měli na každý den nachystaný úkol, který museli jako tým překonávat. Nejtěžší disciplína bylo asi pinkání nafouknutého balónku přes celý sál ve dvojici, kdy tato poněkud jednoduchá aktivita zabrala týmům celou hodinu. Jelikož do táborového týdne vklouzl svátek svatého Valentýna, zdobili jsme textilní tašky, upekli a nazdobili perníkové srdce valentýnskými motivy pro rodinné příslušníky. Zakončením celého týdne byla již tradiční diskotéka s rytmy just dance  a písničkami na přání, kterou jsme si náramně užili. Celý týden byl naplněný sportem, radostí, novými zážitky a kamarády. rl

Fotogalerie

02/11 - 02/15/2019

datum

Salesko

místo

Renata Lorencová, Jana Žáková

autor fotek

57 queries in 0,827 seconds. From 35.175.248.25 --ID--: