Aktivity

150942_05_1146328

Salesko má pro děti z Brna širokou programovou nabídku, jak trávit volný čas. Během školního roku fungují v Salesku sportovní, hudební, výtvarné a umělecké kroužky v počtu 67 pro 780 dětí. Pro předškolní děti a jejich rodiče nabízí široké spektrum aktivit Klub rodičů a dětí zaměření sportovní, hudební, výtvarné v počtu 23 pro 397 předškoláků. Přes léto organizujeme každoročně pobytové i příměstské tábory.

Salesko nabízí navíc dětem a mladým také Otevřený klub, který je otevřen tři dny v týdnu. „Oratoř“ je pro děti od 8 do 14 let. Děti si zde mohou zahrát pod vedením zkušených pedagogů různé hry a prožít pestrý volnočasový program. „Klub VeSPOD“ je určen pro mládežníky od 13 do 20 let. Nabízíme podobný program jako v „Oratoři“, jen přiměřený věku účastníků. K tomu vybavení klubu: kulečník, stolní fotbálek, šipky, připojení na net a především možnost k osobním rozhovorům.

Pro školy děláme program AKTIF, který se zaměřuje na rozvoj komunikace, spolupráce a vzájemné důvěry v rámci daného třídního kolektivu

Salesko nabízí i celou řadu programů pro dospělé. Během roku jsou otevřené sportovní programy: horostěna, ping-pong pro veřejnost, cvičení Latino Fit a Pilates. V zimě ve spolupráci s ÚMČ-Líšeň provozujeme kluziště. Nabízíme také různé vzdělávací a spirituální programy. V rámci programu SaVIO pro školní rok 2017/2018 jsme pro Vás připravili cyklus přednášek zaměřených na výchovu dětí.

36 queries in 1,068 seconds. From 54.162.159.33 --ID--: