Aktivity

150942_05_1146328

Salesko má pro děti z Brna širokou programovou nabídku, jak trávit volný čas. Během školního roku fungují v Salesku sportovní, hudební, výtvarné a umělecké kroužky. Pro předškolní děti a jejich rodiče nabízí široké spektrum aktivit Klub rodičů a dětí zaměření sportovní, hudební, výtvarné. Přes léto organizujeme každoročně pobytové i příměstské tábory.

Salesko nabízí navíc dětem a mladým také Otevřený klub, který je otevřen tři dny v týdnu. „Oratoř“ je pro děti od 9 do 13 let. Děti si zde mohou zahrát pod vedením zkušených pedagogů různé hry a prožít pestrý volnočasový program. „Klub VeSPOD“ je určen pro mládežníky od 14 do 16 let. Nabízíme podobný program jako v „Oratoři“, jen přiměřený věku účastníků. K tomu vybavení klubu: kulečník, stolní fotbálek, šipky, připojení na net a především možnost k osobním rozhovorům.

Salesko nabízí i celou řadu programů pro dospělé. Během roku jsou otevřené sportovní programy: horostěna, ping-pong pro veřejnost, cvičení Pilates. V zimě ve spolupráci s ÚMČ-Líšeň provozujeme kluziště. Nabízíme také různé vzdělávací a spirituální programy. V rámci programu SaVIO pro školní rok 2018/2019 jsme pro Vás připravili cyklus přednášek zaměřených na výchovu dětí.

Aktivity se konají za podpory statutárního města Brna
logo_brno
55 queries in 7,300 seconds. From 18.206.194.83 --ID--: