Aktivity

150942_05_1146328

Salesko má pro děti z Brna širokou programovou nabídku, jak trávit volný čas. Během školního roku fungují v Salesku sportovní, hudební, výtvarné a umělecké kroužky. Pro předškolní děti a jejich rodiče nabízí široké spektrum aktivit Klub rodičů a dětí zaměření sportovní, hudební, výtvarné. Přes léto organizujeme každoročně pobytové i příměstské tábory.

Salesko nabízí navíc dětem a mladým také Otevřený klub, který je otevřen tři dny v týdnu. „Oratoř“ je pro děti od 7 do 13 let. Děti si zde mohou zahrát pod vedením zkušených pedagogů různé hry a prožít pestrý volnočasový program. K tomu vybavení klubu: kulečník, stolní fotbálek, šipky, připojení na net a především možnost k osobním rozhovorům.

Salesko nabízí i celou řadu programů pro dospělé. Během roku jsou otevřené sportovní programy: horostěna a cvičení Pilates. V zimě ve spolupráci s ÚMČ-Líšeň provozujeme kluziště. Nabízíme také různé vzdělávací a spirituální programy. Aktivity se konají za podpory statutárního města Brna

Z dotace MMB z odboru školství, mládeže a tělovýchovy bylo v letošním roce pořízeno vybavení pro kroužky zaměřené na florbal a horolezení.
logo_brno

71 queries in 1,885 seconds. From 52.23.219.12 --ID--: