Více informací ke kroužkům

Vyvěšeno: 9. 11. 2020 v 13:04
Card image cap

Milí rodiče a účastníci kroužků a aktivit,

Salesko (školské zařízení, středisko volného času) – s ohledem na stávající epidemiologickou situaci a další rizika s tím spojená, bude své kroužky a aktivity připravovat do odvolání pouze distančně(inspirace a videa od vedoucích, Salesková hra, zadávání úkolů apod.), s možností individuálních konzultací dle domluvy vedoucího s účastníkem aktivity/kroužku. Výjimkou je kroužek bruslení, který bude probíhat venku na kluzišti.

Dle možností jednotlivého kroužku nebo aktivity vám nabízíme motivační videa, možnost vyzvednutí si materiálu pro tvoření (např. hlína do keramiky… ), inspirace pro předškolní dětí nebo hru pro rodiny na pokračování.  

Za aktivity a kroužky, které nebyly uskutečněné, Vám vrátíme platbu. Nyní ale nevíme, jak dlouho budou omezení trvat, proto budeme platby vracet až bude jasné, kolik hodin v daném kroužku či aktivitě odpadlo. 

Buďte, prosím, trpěliví, jakmile bude situace jasnější, budeme Vás informovat. 

Aktuální informace najdete na našem webu (www.salesko.cz) a Saleskovém facebooku. V případě nejasností a dotazů nám pište na: info@salesko.cz nebo volejte na tel. +420 544 232 641 (Recepce) nebo mobil: +420 604 469 235. 

Děkujeme Vám za přízeň. Věříme, že i tuto nelehkou situaci zvládneme a budeme se s Vámi opět potkávat v Salesku. 

Myslíme na Vás a přejeme klidné dny! 

Za celý tým Saleska

Mgr. Petr Matula

69 queries in 0,877 seconds. From 18.210.12.229 --ID--: